January 6, 2009

Youth'09




aku takda benda nak buat wiken ni.

aku nak g sana sebab nak amek goodie bag.

ayuh

kita ke sana, ke sana sana, ke sana..!

ada yuna beb.

yuna


yuna!!!!

ps : kalau bertuah dapat G-Shock woo..

5 comments:

  1. aku nak pergi gak tengok Yuna tu, tapi aku takut terpikat kat ku lak.haha..

    ReplyDelete
  2. kalau veteran youth boleh ker?

    ReplyDelete
  3. Yuna? janda aku tu..say hi kat dia nanti eh.

    ReplyDelete
  4. mr penyubiru
    hah, hensem sgt ke ko tuh? haha

    jard the great
    hmm, goodie bag

    mak su
    belia umoq smpi 40. tgk khir toyo, rambut putih pon leh jadi pengerusi majlis belia. hahaha.

    ami
    huh, ko bukan seorang teruna la?kantoi.

    ReplyDelete

Sila susun kasut anda di sini.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...